Šilumos siurblys Gree Versati IV Split 10.20 kW/10.20 kW GRS-CQ10PD/NhH3-E-O / GRS-CQ10PDG/NhH3-E-I
5 600,00 €
Kompaktiškas sprendimas su integruota karšto vandens talpa
Šis modelis (vidinis blokas GRS-CQ10PDG/NhH3-E-I ir išorinis GRS-CQ10PD/NhH3-E-O) yra modernus „šaldytuvo“ tipo įrenginys. Jis sukurtas taupyti vietą, sujungiant visą šildymo mazgą ir boilerį į vieną estetišką korpusą.
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
-
Pagrindinės savybės:
-
Integruota 185 L nerūdijančio plieno talpa: Gamykliškai sumontuotas boileris užtikrina pakankamą karšto vandens kiekį vidutinei šeimai, nereikalaujant papildomos vietos sieniniam boileriui.
-
Dvipakopis kompresorius: Tai „Gree“ technologinis pranašumas, leidžiantis net ir esant -25°C lauko temperatūrai tiekti aukštos temperatūros vandenį ir užtikrinti namų šilumą.
-
Vietos taupymas: Visas vidinis blokas užima tik 600×600 mm plotą ant grindų. Visi komponentai (išsiplėtimo indas, trišakis vožtuvas, siurblys) yra viduje.
-
A+++ energetinis efektyvumas: Tai vienas taupiausių savo klasės įrenginių, padedantis maksimaliai sumažinti elektros sąskaitas.
-
Patogus valdymas: Integruotas Wi-Fi leidžia matyti įrenginio būseną ir reguliuoti temperatūrą per telefoną.
-
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 10.20 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 3/8 – 5/8 |
| Šaldymo galia | 10.20 kW |
| Šildymo galia | 10.20 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 193 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 79 |
| Gali šildyti prie (C) | -30 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 4.75 |
| SCOP | 5 |
| Vidinio bloko matmenys | 1800x600x650 |
| Išorinio bloko matmenys | 993x960x385 |
| Energetinė klasė | A+++/A++ |



