Šilumos siurblys Gree Versati IV Split 6.5 kW/6.2 kW GRS-CQ6.0Pd/NhH3-E(O) / (I)
4 150,00 €
Kompaktiškas ir lankstus šildymo mazgas
Sieninis vidinis blokas yra skirtas montuoti ant sienos, todėl jis neužima grindų ploto. Tai idealus pasirinkimas šiuolaikiškiems kotedžams ar namams (80–120 m²), kur boileris gali būti parinktas individualiai (pvz., didesnio tūrio arba montuojamas kitoje patalpoje).
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
Pagrindinės savybės:
-
Vietos taupymas: Sieninis blokas yra nedidelis, todėl po juo galima sumontuoti skalbyklę, džiovyklę ar kitą įrangą.
-
Dvipakopis kompresorius: Nepaisant mažesnės galios, šis modelis užtikrina stabilų darbą iki -25°C lauko temperatūros ir gali paruošti iki 65°C temperatūros vandenį.
-
A+++ energinė klasė: Itin aukštas efektyvumas šildant patalpas per grindis (35°C režimas).
-
Išmanus valdymas: Kaip ir visa Versati IV serija, įrenginys turi spalvotą LCD ekraną ir integruotą Wi-Fi valdymą per „Gree+“ programėlę.
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 6.5 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 1/4 – 1/2 |
| Šaldymo galia | 6.5 kW |
| Šildymo galia | 6.2 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 47 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 61 |
| Gali šildyti prie (C) | -30 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 5.4 |
| SCOP | 5.25 |
| Vidinio bloko matmenys | 880x268x429 |
| Išorinio bloko matmenys | 924x746x385 |
| Energetinė klasė | A+++/A++ |




