Šilumos siurblys Gree Versati IV Split 8.40 kW/8.30 kW GRS-CQ8.0PD/NhH3-E-O / GRS-CQ8.0PDG/NhH3-EI
5 450,00 €
Optimalus balansas vidutiniam namui
Šis 8 kW modelis yra vienas universaliausių pasirinkimų 100–140 m² ploto moderniems namams. Jis sujungia pakankamą galią šalčiausioms žiemos dienoms ir itin aukštą efektyvumą pereinamuoju laikotarpiu (pavasarį/rudenį).
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
Pagrindinės savybės:
-
Integruota 185 L talpa: Nerūdijančio plieno boileris yra sumontuotas vidinio bloko korpuse, todėl katilinėje nereikia papildomų tūrinių šildytuvų.
-
Dvipakopis kompresorius: Kaip ir galingesni broliai, šis modelis naudoja „Gree“ technologiją, leidžiančią efektyviai dirbti iki -25°C lauko temperatūros.
-
A+++ energetinis efektyvumas: Maksimalus taupymas šildant patalpas žemos temperatūros (grindinio šildymo) režimu.
-
Kompaktiškas dizainas: Užima tik 600×600 mm grindų ploto, todėl lengvai telpa į standartines nišas.
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 8.40 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 3/8 – 5/8 |
| Šaldymo galia | 8.40 kW |
| Šildymo galia | 8.30 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 193 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 79 |
| Gali šildyti prie (C) | -30 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 5.15 |
| SCOP | 5.29 |
| Vidinio bloko matmenys | 1800x600x650 |
| Išorinio bloko matmenys | 993x960x385 |
| Energetinė klasė | A+++/A++ |




