Šilumos siurblys Panasonic 3.2 kW/3.2 kW WH-SDC0309K3E5 / WH-UDZ03KE5
5 650,00 €
Tikslumas ir maksimalus efektyvumas mažoms erdvėms
Suporuotas su mažiausios galios išoriniu bloku (WH-UDZ03KE5), šis siurblys yra specialiai pritaikytas patalpoms, kurioms reikia nedaug šilumos energijos. Didžiausias jo privalumas – gebėjimas veikti itin mažomis apsukomis, todėl jis beveik niekada netaktuoja (dažnai neįsijungia ir neišsijungia), o tai prailgina kompresoriaus tarnavimo laiką ir užtikrina stabilią temperatūrą.
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
Pagrindinės savybės:
-
Ekstremalus efektyvumas: Mažos galios sistemos pasižymi itin aukštais sezoniškumo koeficientais, nes jos yra geriausiai subalansuotos modernių pastatų poreikiams.
-
Kompaktiškas išorinis blokas: Mažiausias ir lengviausias serijos blokas, kurį itin paprasta sumontuoti net ir riboto ploto terasose ar balkonuose.
-
Itin tylus darbas: Tai tyliausias „Aquarea“ gamos įrenginys, idealiai tinkantis tankiai apgyvendintoms gyvenvietėms.
-
Visapusiška kontrolė: Naudoja tą patį išmanųjį valdiklį kaip ir galingesni modeliai, todėl galite programuoti temperatūros kreives, valdyti karšto vandens ruošimą ir stebėti elektros sąnaudas.
-
Saugus šaltnešis R32: Užtikrina aukštą efektyvumą ir atitinka griežčiausius aplinkosaugos reikalavimus.
-
Vėsinimo funkcija: Kaip ir visa „Aquarea“ linija, šis modelis gali vėsinti namus vasarą, jei sistemoje yra numatytas grindinis vėsinimas arba fankoilai.
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 3.2 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 1/4 – 1/2 |
| Šaldymo galia | 3.2 kW |
| Šildymo galia | 3.2 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 30 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 37 |
| Gali šildyti prie (C) | -20 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 3.52 |
| SCOP | 5.07 |
| Vidinio bloko matmenys | 892x500x348 |
| Išorinio bloko matmenys | 622x824x298 |
| Energetinė klasė | A+++ |







