Šilumos siurblys Panasonic 7 kW/7 kW WH-ADC0309K3E5AN / WH-UDZ07KE5
9 820,00 €
Estetiškas ir kompaktiškas sprendimas jūsų katilinei
„All-in-One“ sistema (vidinis blokas WH-ADC0309K3E5AN) sujungia šildymo mazgą ir boilerį į vieną korpusą. Tai ne tik sutaupo daug vietos (nereikia atskiro boilerio bei vamzdynų raizgalynės), bet ir sumažina montavimo klaidų tikimybę, nes pagrindiniai komponentai yra sujungti gamykliškai.
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
Pagrindinės savybės:
-
Integruota 185 L nerūdijančio plieno talpa: Aukščiausios kokybės talpa be magnio anodo, kuriai nereikia papildomos priežiūros. Puiki izoliacija užtikrina minimalius šilumos nuostolius ruošiant karštą vandenį.
-
Vietos taupymas: Puikiai telpa tarp standartinių virtuvės ar katilinės spintų.
-
Aukštas SCOP: 7 kW modelis pasižymi puikiu sezoniniu efektyvumu, užtikrindamas itin mažas elektros sąnaudas tiek šildant grindis, tiek ruošiant vandenį.
-
Darbas iki -20°C: Panasonic garantuoja patikimą veikimą net ir spaudžiant stipriam šalčiui, o integruotas 3 kW rezervinis kaitintuvas suteikia papildomą saugumą ekstremaliomis sąlygomis.
-
Aquarea Smart Cloud: Pridėjus Wi-Fi modulį, galite valdyti šildymą ir matyti tikslias elektros sąnaudų ataskaitas savo telefone.
-
Vėsinimo funkcija: Sistema pritaikyta vėsinti patalpas vasaros metu per grindis arba fankoilus.
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 7 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 1/4 – 5/8 |
| Šaldymo galia | 7 kW |
| Šildymo galia | 7 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 101 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 43 |
| Gali šildyti prie (C) | -20 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 3.01 |
| SCOP | 4.96 |
| Vidinio bloko matmenys | 1642x599x602 |
| Išorinio bloko matmenys | 795x875x320 |
| Energetinė klasė | A+++ |






