Šilumos siurblys Samsung ClimateHub 12.5 kW/12.5 kW AE125DXEDGG / AE160DNYSPG
7 950,00 €
Universalumas be integruotos talpos
Šis pasirinkimas yra idealus, kai namuose jau yra numatytas atskiras, didelės talpos boileris (pvz., 300L ar 500L) arba kai montavimo vieta neleidžia pastatyti aukšto „šaldytuvo“ tipo įrenginio. Sieninis vidinis blokas suteikia daugiau lankstumo planuojant katilinę.
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
Pagrindinės savybės:
-
TDM Plus technologija: Išlaikoma svarbiausia funkcija – galimybė prie to paties išorinio bloko jungti ir grindinį šildymą, ir tiesioginio išpūtimo oro kondicionierius (freonines dalis).
-
Kompaktiškas vidinis blokas: Sieninis blokas užima nedaug vietos, todėl po juo ar šalia jo galima sumontuoti kitą įrangą.
-
Didelė galia (12,5 kW): Skirta dideliems namams, užtikrinant efektyvų šildymą net esant dideliems šalčiams dėl pažangios kompresoriaus technologijos.
-
Lankstus boilerio pasirinkimas: Kadangi talpa nėra integruota, galite pasirinkti bet kokį jūsų poreikius atitinkantį karšto vandens šildytuvą su tinkamo ploto gyvatuku.
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 12.5 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 1/4 – 1/2 |
| Šaldymo galia | 12.5 kW |
| Šildymo galia | 12.5 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 60 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 89 |
| Gali šildyti prie (C) | -25 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 3.8 |
| SCOP | 4.73 |
| Vidinio bloko matmenys | 530x840x350 |
| Išorinio bloko matmenys | 998x850x500 |
| Energetinė klasė | A+++ |






Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.