Šilumos siurblys Samsung ClimateHub 4.2 kW/4.4 kW AE040RXEDEG / AE200DNWSPG
6 850,00 €
Maksimalus komfortas minimaliame plote
Tai idealus pasirinkimas itin sandariems, energiškai efektyviems butams, loftams ar kotedžams (iki 60–80 m²). Nors pats šilumos siurblys pasižymi nedidele galia, jis turi pilno dydžio 200 litrų boilerį, todėl užima nedaug vietos katilinėje, bet užtikrina gausų karšto vandens kiekį.
Liko 3
Norite derėtis?
- Užsisakyti prekę taip pat galite ir telefonu: +370 640 25 970
- Radote pigiau? Parašykite mums į info@gedarta.lt su pigesnės prekės nuoroda ir mes pateiksime Jums geresnį pasiūlymą!
Pristatymas per 1–3 d.d.
Greitas ir patikimas pristatymas visoje Lietuvoje
Pagrindinės savybės:
-
TDM Plus technologija: Unikalus sprendimas, leidžiantis prie vieno mažo išorinio bloko jungti tiek grindinį šildymą (vandeniu), tiek tiesioginio išpūtimo oro kondicionierius (freonu). Tai ypač aktualu moderniems mažiems butams, kur fasade vietos užtenka tik vienam išoriniam blokui.
-
Integruota 200 L talpa: Nerūdijančio plieno karšto vandens šildytuvas yra sumontuotas vidiniame bloke, Tai leidžia įrenginį lengvai integruoti į baldus ar nišas.
-
Itin tiksli moduliacija: 4,4 kW modelis geba dirbti labai mažomis apsukomis, todėl jis idealiai tinka mažoms erdvėms – įrenginys praktiškai „netaktuoja“, taip taupydamas energiją ir tausodamas kompresorių.
-
Vienfazis išorinis blokas (AE040): Mažiausias ir tyliausias serijos lauko blokas, pasižymintis aukštu energinio efektyvumo koeficientu (SCOP).
-
SmartThings integracija: Pilnas sistemos valdymas telefonu: nuo grindų temperatūros nustatymo iki kiekvieno prijungto kondicionieriaus valdymo nuotoliu.
| Tipas | Šilumos siurblys |
|---|---|
| Galingumas, kw | 4.2 kW |
| Pajungiamų vidinių dalių kiekis (maks.) | 1/4 – 5/8 |
| Šaldymo galia | 4.2 kW |
| Šildymo galia | 4.4 kW |
| Freonas | R32 |
| Vidinio bloko svoris (kg) | 134 |
| Išorinio bloko svoris (kg) | 46.5 |
| Gali šildyti prie (C) | -25 |
| Šaldymo temperatūra (C) | –5…+43 |
| SEER | 4.67 |
| SCOP | 5.06 |
| Vidinio bloko matmenys | 1800x595x700 |
| Išorinio bloko matmenys | 880x638x310 |
| Energetinė klasė | A+++ |




